SIXT - wypożyczenie bezgotówkowe auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • whitet
    Classic
    • 2010
    • 16

    SIXT - wypożyczenie bezgotówkowe auta

    Super
  • limak14
    Classic
    • 2009
    • 24

    #2
    SIXT - wypożyczenie bezgotówkowe auta

    Witam,

    czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z firmą SIXT? Właśnie wypożyczyłem od nich samochód z OC sprawcy kolizji, podpisałem cesję i tak się teraz zastanawiam co mi się jeszcze złego przytrafić może...
    Proszę o opinie o SIXT i innych firmach w których mieliście przyjemność wypożyczać samochody

    pozdro
    Kamil
    Octavia Combi 4x4 1,8T ARX 2002r

    Komentarz

    • kower
      Drive
      • 2010
      • 54
      • Octavia III combi (5E5)
      • CJSB 1.8 TSI 180 KM

      #3
      Korzystałem z SIXT'a w Gdańsku, z polecenia serwisu w którym naprawiałem szkodę z OC sprawcy (KMJ Kaszubowscy).
      Dostałem nowego Peugeota 207 (akurat zmieniali flotę), gdybym przeczekał weekend dostałbym coś większego. Z tego co pamiętam miał 98 koni i trochę dużo palił (koło 9 pb w mieście).
      Z samochodem nie było żadnych problemów technicznych. Był wyposażony w automatyczną klimę, bt w radiu itp.
      Auto miałem chyba 15 dni roboczych, czyli równe 3 tygodnie - akurat tyle zajęła serwisowi naprawa mojej octavii.
      Z odbiorem żadnych problemów nie było, pojechałem wcześniej na myjnię, żeby nie powiedzieli potem, że było coś pod warstwą brudu Spisaliśmy protokół i na tym skończyła się nasza współpraca.
      Kosztowo było jedynie 400zł kaucji, która została zwrócona w całości przy zdaniu samochodu.
      Generalnie polecam
      W oczekiwaniu na 2.0 tsi w O3 scout...

      Komentarz

      Pracuję...